Data 2020-2021

vrijdag 28 augustus

vr 28
22:30
Theaterrestaurant Mascini
Amsterdam
Lotte & Luan (2 losse voorstellingen)

zaterdag 29 augustus

za 29
20:30
Theaterrestaurant Mascini
Amsterdam
Kitty & Maria (2 losse voorstellingen)

zondag 30 augustus

zo 30
16:00
Theaterrestaurant Mascini
Amsterdam
Beth & Flo - Lotte
zo 30
20:00
Theaterrestaurant Mascini
Amsterdam
Beth & Flo - Maria

zondag 06 september

zo 06
14:30
Huiskamerfestival: Tolhuistuin
Amsterdam
Beth & Flo, Maria, Lotte

vrijdag 11 september

vr 11
19:00
Huiskamerfestival: De Hollandsche Manege
Amsterdam
Luan: 2 x per avond

zaterdag 12 september

za 12
14:30
Huiskamerfestival: De Hollandsche Manege
Amsterdam
Kitty & Gitte

donderdag 17 september

do 17
19:00
Tapastheater
Amsterdam
Maria: 3 x per avond
do 17
20:15
De Kring
Roosendaal
Lotte, Gitte, Bety & Flo

vrijdag 18 september

vr 18
19:00
Tapastheater
Amsterdam
Beth & Flo: 3 x per avond

zaterdag 19 september

za 19
20:00
Tapastheater
Amsterdam
Kitty: 3 x per avond

zondag 20 september

zo 20
19:00
Tapastheater
Amsterdam
Maria: 3 x per avond

woensdag 23 september

wo 23
20:15
Hof 88
Almelo
Gitte, Luan, Maria

donderdag 24 september

do 24
19:00
Tapastheater
Amsterdam
Gitte: 3 x per avond
do 24
20:15
Hof 88
Almelo
Lotte, Kitty, Beth & Flo

vrijdag 25 september

vr 25
19:00
Tapastheater
Amsterdam
Luan: 3 x per avond

zaterdag 26 september

za 26
19:00
Tapastheater
Amsterdam
Lotte: 3 x per avond

zondag 27 september

zo 27
19:00
Tapastheater
Amsterdam
Lotte: 3 x per avond

zaterdag 17 oktober

za 17
19:00
't Web
Bleiswijk
2 losse voorstellingen

maandag 19 oktober

ma 19
19:00
Bellevue
Amsterdam
Halve Finale, deel 1
Binnenkort
ma 19
21:15
Bellevue
Amsterdam
Halve Finale, deel 2
Binnenkort

zaterdag 24 oktober

za 24
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Finalistentournee: line-up volgt

maandag 26 oktober

ma 26
20:15
(nog geheim)
Amsterdam
FINALE
Binnenkort

zaterdag 31 oktober

za 31
19:00
Het Trefpunt
Warmond
Finalistentournee: line-up volgt

donderdag 05 november

do 05
20:15
Theater Dilligentia
Den Haag
Finalistentournee: line-up volgt
Binnenkort

vrijdag 06 november

vr 06
20:30
Posttheater
Arnhem
Finalistentournee: line-up volgt

donderdag 12 november

do 12
19:00
MIMIK
Deventer
Finalistentournee: line-up volgt

vrijdag 13 november

vr 13
19:30
Schouwburg het Park
Hoorn
Finalistentournee: line-up volgt
Binnenkort

zaterdag 14 november

za 14
20:15
Westlandthater de Naald
Naaldwijk
Finalistentournee: line-up volgt
Binnenkort

zondag 15 november

zo 15
19:00
Spant
Bussum
Finalistentournee: line-up volgt

woensdag 18 november

wo 18
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee: line-up volgt
Binnenkort

donderdag 19 november

do 19
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee: line-up volgt
Binnenkort

vrijdag 20 november

vr 20
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee: line-up volgt
Binnenkort

zaterdag 21 november

za 21
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee: line-up volgt
Binnenkort

dinsdag 01 december

di 01
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Finalistentournee: line-up volgt
Binnenkort

woensdag 02 december

wo 02
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Finalistentournee: line-up volgt
Binnenkort

donderdag 03 december

do 03
19:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Finalistentournee: line-up volgt
Binnenkort

vrijdag 11 december

vr 11
19:30
Theater Ludens
Voorburg
Finalistentournee: line-up volgt

woensdag 16 december

wo 16
19:00
Verkadefabriek
Den Bosch
Finalistentournee: line-up volgt
Binnenkort

donderdag 17 december

do 17
19:30
Concordia
Enschede
Finalistentournee: line-up volgt

Anderen bekeken ook