AKF speellijst

donderdag 01 december

do 01
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
AKF Finalistentournee

woensdag 07 december

wo 07
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AKF Finalistentournee

vrijdag 09 december

vr 09
20:15
't Spant
Bussum
AKF Finalistentournee

donderdag 15 december

do 15
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde voorronde
do 15
20:30
Theater Heerenlogement
Beusichem
AKF Finalistentournee

vrijdag 16 december

vr 16
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde voorronde
vr 16
20:30
Theater Ludens
Voorburg
AKF Finalistentournee

zaterdag 17 december

za 17
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde voorronde
za 17
20:30
Theater De KiK
Elst
AKF Finalistentournee

woensdag 21 december

wo 21
20:30
Theater PePijn
Den Haag
AKF Finalistentournee

donderdag 22 december

do 22
20:30
De Verkadefabriek
Den Bosch
AKF Finalistentournee

vrijdag 13 januari

vr 13
10:00
De Toegift
Texel
Masterclass Wimie Wilhelm
vr 13
20:30
De Toegift
Texel
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 14 januari

za 14
10:00
De Toegift
Texel
Masterclass Wimie Wilhelm
za 14
20:30
De Toegift
Texel
AKF Halvefinalistentournee

vrijdag 20 januari

vr 20
20:30
Werftheater
Utrecht
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 21 januari

za 21
20:30
Werftheater
Utrecht
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 28 januari

za 28
20:00
Podium Doesburg
Doesburg
AKF Halvefinalistentournee

donderdag 02 februari

do 02
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Masterclass Theo Maassen

vrijdag 03 februari

vr 03
20:15
DeMess
Naarden
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 11 februari

za 11
20:30
CC Onder de Linden
Middenbeemster
AKF Halvefinalistentournee

vrijdag 17 februari

vr 17
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 18 februari

za 18
20:00
Theater De Tuin
Leusden
AKF Halvefinalisntentournee

vrijdag 24 februari

vr 24
20:30
Theater PePijn
Den Haag
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 25 februari

za 25
20:30
Theater Pepijn
Den Haag
AKF Halvefinalistentournee

donderdag 02 maart

do 02
20:00
Vrijhof Cultuur
Enschede
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 04 maart

za 04
20:00
Cultureel Podium
Makkum
AKF Halvefinalistentournee

dinsdag 07 maart

di 07
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Masterclass Jurrian van Dongen

zaterdag 11 maart

za 11
20:30
CC Onder de Linden
Middenbeemster
AKF Halvefinalistentournee

donderdag 16 maart

do 16
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
AKF Halvefinalistentournee

vrijdag 17 maart

vr 17
20:30
Theater De Liefde
Haarlem
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 18 maart

za 18
20:30
Theater De Liefde
Haarlem
AKF Halvefinalistentournee

donderdag 23 maart

do 23
20:00
Het Theater
Blaricum
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 25 maart

za 25
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
AKF Halvefinalistentournee

woensdag 29 maart

wo 29
20:15
Theater Hof 88
Almelo
AKF Halvefinalistentournee

donderdag 30 maart

do 30
20:15
Theater Hof 88
Almelo
AKF Halvefinalistentournee

vrijdag 31 maart

vr 31
20:30
Theaterkerk
Wadway
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 01 april

za 01
20:30
Theaterkerk
Wadway
Halvefinalistentournee

donderdag 06 april

do 06
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Halve finale

vrijdag 07 april

vr 07
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Halve finale

zaterdag 08 april

za 08
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Finale

maandag 19 juni

ma 19
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Avond van de Kleinkunst

Anderen bekeken ook