2018
1. Glodi Lugungu (AKF Sonneveldprijs en AKF Publieksprijs)
2. Selma Visscher
3. Michel & Tim

2017
1. Lonneke Dort (AKF Sonneveldprijs)
2. Daniëlle Schel (AKF Publieksprijs)
3. De Lachende Derde (Sophie de Hart en Wouter van Dijk)

2016
1. Stefano Keizers
2. De Fransse Eijkel
3. Merijn Krol
Publieksprijs: De Fransse Eijkel

2015
1. Tjeerd Gerritsen
2. Marjolein de Graaff
3. Elke Vierveijzer
Publieksprijs: Tjeerd Gerritsen

2014
1. Flip Noorman
2. Yvonne van den Eerenbeemt
3. Matroesjka (Lisa Loeb en Janneke Rinzema)
Publieksprijs: Matroesjka

2013
1: Yentl en de Boer (Yentl Schieman en Christine de Boer)
2: José Schuringa
3: Cortijn Tonkes
Publieksprijs: Yentl en de Boer

2012
1. Peter van Rooijen, muzikale begeleiding Wilko Sterke
2. Sijmen de Jong
3. Eva Crutzen, muzikale begeleiding Jerry Bloem
Publieksprijs: Eva Crutzen

2011
1: Louise Korthals
2: Poolvogel
3: Hermitage
Publieksprijs: Hermitage

2010
1: Jan van Maanen
2: Marjolijn van Kooten
3: Mattijs Verhallen
Publieksprijs: Jan van Maanen

2009
1: Yora Rienstra
2: Ygor (Filip Haeyaert)
3: Lankmoed (Peter van Ewijk, Jan Geubelmans)
Publieksprijs: Yora Rienstra

2008
1: Roemer van der Steeg
2: Margriet Bolding
3: Sophie van Hoytema, piano Eric van der Luijt
ente
Publieksprijs: Roemer van der Steeg

2007
1: Thijs Maas
2: Raoul Bakker
3: Nina de la Croix
Publieksprijs: Thijs Maas

2006
1: Jeroen Bouwhuis
2: Maarten Willemse
3: Coen Jutte
Publieksprijs: Jeroen Bouwhuis

2005
1: Geen Familie (Niels van der Laan en Jeroen Woe)
2: Speelman en Speelman (Daan en Joost Speelman, musici: Lenneke Dijkens, Wim van der Meulen)
3: Pieter Derks
Publieksprijs: Pieter Derks

2004
1: Wouter Deprez / Dames voor na vieren (Anne van Rijn en Hanneke Drenth)
2: Kaal (Sven Budding, muzikanten: Renate Jörg, Ivo Schouten, Jean Paul Goossens Jean Louis Goossens)
Publieksprijs: Dames voor na vieren

2003
1: Eva Schuurman
2: Arnoud Kaldeway
3: Robin Bleeker
Publieksprijs: Arnoud Kaldeway

2002
1: Gino Sancti (Frank van Erum en Han Coucke)
2: Harmsen (Marcel Harmsen)
3: Zuig (Victor Mentink, Erik Willems, Vincent Geers)
Publieksprijs: Gino Sancti

2001
1: Jelle de Bruijn
2: HMS
3: Luider & Van Donselaar
Publieksprijs: Jelle de Bruijn

2000
1: Droog Brood (Peter van de Witte en Bas Hoeflaak)
2 (gedeeld): De Doos (Dorine Wiersma en Barbara Tiggelaar) / Gabriela Lukassen
Publieksprijs: Droog Brood

1999
1: Klaas van der Eerden
2: Vreemd Apparaatje
3: Dave Luza
4: Ilse Terclavers
Publieksprijs: Klaas van der Eerden

1998
1: Rooyakkers, Kamps en Kamps
2: Koopmans en Gunning
3: Claudia de Breij
4: Richard Groenendijk

1997
Deelnemers:
– Johan Hoogeboom
– Dirk Vruggink
– Kees Meerman
– Wortel 25
De jury liet geen finale plaatsvinden, er vond daarom ook geen prijsuitreiking plaats

1996
1: Eric Koller
2: N’mbusi
3: Ernst

1995
1: De Vliegende Panters
2: Frank van Pamelen
3: Leonie van der Klein

1994
1: Maarten van Roozendaal
2: Niet Schieten!
3: Els Austmann

1993
1: Thomas Acda
2: Rick Lorenzo Dros

1992
1: Ajuinen & Look
2: Kees & ik
3: Corine van Opstal

1991
1: Basterd
2: Ron Boszhard
3: Marc Linssen

1990
1: Reinder van der Naalt
2: Belangrijk
3: De Gier

1989
1: Kiki Heessels
2: Daphne de Bruin
3: Erven de Wit

1988
1: Job Schuring
2: Idioten Blozen Niet
3: Mars Teunisz / Niet uit het Raam