AMSTERDAMS KLEINKUNST FESTIVAL

Het Amsterdams Kleinkunst Festival is de enige plek in Nederland waar kleinkunstenaars in alle fasen van hun carrière zich gekoesterd voelen en worden uitgedaagd. Vanuit een onafhankelijke positie signaleren wij relevante ontwikkelingen in het genre, scouten we aanstormende talenten, bieden we professionele begeleiding op maat en geven we ruimte voor ontmoeting en experiment. Bovendien maken we jonge makers bewust van de context waarbinnnen zij werken. Wij streven voortdurend naar hoge kwaliteit en een eigenzinnige artistieke identiteit. En dat alles om een zo breed mogelijk publiek te boeien en te binden aan de kleinkunst.

Wij staan voor de inhoudelijke ontwikkeling van het genre kleinkunst als volwaardige kunstvorm, een sterkere landelijke marktpositie van de kleinkunstenaar en een betere zichtbaarheid van de kleinkunst in Amsterdam. Om dit te bereiken ontwikkelt het festival zich de komende jaren tot hét platform voor de kleinkunst in Nederland.


AKF Hommage aan Simone Kleinsma

AKF Hommage aan Simone Kleinsma

Simone Kleinsma ontvangt in 2019 de AKF Hommage! Op maandag 1 april zetten collega artiesten haar in het zonnetje in het DeLaMar Theater.

Gysèle ter Berg nieuwe zakelijk leider

Gysèle ter Berg nieuwe zakelijk leider

Het Amsterdams Kleinkunst Festival (AKF) is trots te kunnen melden dat Gysèle ter Berg (1980) per 1 december 2018 is aangesteld als zakelijk leider.

Derde Ronde 13 t/m 15 dec

Derde Ronde 13 t/m 15 dec

Door naar de derde ronde zijn (in alfabetische volgorde): Frank Boddin | Bonusmateriaal | Janske Dekkers | Rikkert van Huisstede | Meester Alex | Bart Melief | Mirjam, Maartje en…

Finalistentournee

Finalistentournee

Het talent van de toekomst nu te zien tijdens de Finalistentournee! Met Glodi Lugungu, Selma Visscher, Michel & Tim. Check de bio’s en speellijst

AGENDA


dinsdag 11 december

di 11
20:00
Theater De Meenthe
Steenwijk
Kerstfeest in de Jordaan

woensdag 12 december

wo 12
20:15
Theater De Vest
Alkmaar
Kerstfeest in de Jordaan
wo 12
20:30
Lindenberg
Nijmegen
Finalistentournee

donderdag 13 december

do 13
20:00
CC Elckerlyc
Hilvarenbeek
Kerstfeest in de Jordaan
do 13
20:30
Theater Junushoff
Wageningen
Finalistentournee
do 13
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde Selectieronde

vrijdag 14 december

vr 14
20:15
Theater Spant!
Bussum
Finalistentournee
vr 14
20:15
Kunstcentrum Almere
Almere
Kerstfeest in de Jordaan
vr 14
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde Selectieronde

zaterdag 15 december

za 15
20:15
Stadsgehoorzaal
Kampen
Kerstfeest in de Jordaan
za 15
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde Selectieronde

dinsdag 18 december

di 18
20:15
De Meerpaal
Dronten
Kerstfeest in de Jordaan
di 18
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

woensdag 19 december

wo 19
20:15
Theater De Muze
Noordwijk (ZH)
Finalistentournee
wo 19
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kerstfeest in de Jordaan
wo 19
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

donderdag 20 december

do 20
20:30
Posttheater
Arnhem
Kerstfeest in de Jordaan
do 20
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

vrijdag 21 december

vr 21
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas
vr 21
20:15
Schouwburg De Kampanje
Den Helder
Kerstfeest in de Jordaan
vr 21
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

zaterdag 22 december

za 22
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas
za 22
20:15
Cool Kunst En Cultuur
Heerhugowaard
Kerstfeest in de Jordaan
za 22
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

zondag 23 december

zo 23
16:00
Zaantheater
Zaandam
Kerstfeest in de Jordaan

maandag 24 december

ma 24
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas
ma 24
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

dinsdag 25 december

di 25
13:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Kerstfeest in de Jordaan
di 25
13:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Kerstfeest in de Jordaan
di 25
15:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas
di 25
16:15
Het Zonnehuis
Amsterdam
Kerstfeest in de Jordaan
di 25
16:15
Het Zonnehuis
Amsterdam
Kerstfeest in de Jordaan

woensdag 26 december

wo 26
13:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Kerstfeest in de Jordaan
wo 26
13:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Kerstfeest in de Jordaan
wo 26
15:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas
wo 26
16:15
Het Zonnehuis
Amsterdam
Kerstfeest in de Jordaan
wo 26
16:15
Het Zonnehuis
Amsterdam
Kerstfeest in de Jordaan

donderdag 27 december

do 27
20:15
Agora Theater
Lelystad
Kerstfeest in de Jordaan
do 27
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

vrijdag 28 december

vr 28
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas
vr 28
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

zaterdag 29 december

za 29
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas
za 29
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

vrijdag 18 januari

vr 18
20:30
De Toegift @ Klif12
Den Hoorn, Texel
Halve Finalistentournee

zaterdag 19 januari

za 19
20:30
De Toegift @ Klif12
Den Hoorn, Texel
Halve Finalistentournee

vrijdag 25 januari

vr 25
20:30
Werftheater
Utrecht
Halve Finalistentournee

zaterdag 26 januari

za 26
20:30
Werftheater
Utrecht
Halve Finalistentournee

zaterdag 02 februari

za 02
19:00
Schattelijn (marathon)
Geertruidenberg
Halve Finalistentournee

woensdag 06 februari

wo 06
20:15
De Boerderij
Huizen
Halve Finalistentournee

donderdag 07 februari

do 07
20:30
Stukafest
Leiden
Halve Finalistentournee

vrijdag 08 februari

vr 08
20:15
Hof 88
Almelo
Halve Finalistentournee

zaterdag 09 februari

za 09
20:00
Cultureel Podium
Makkum
Halve Finalistentournee

zaterdag 16 februari

za 16
20:30
Theaterpand
Weesp
Halve Finalistentournee

woensdag 20 februari

wo 20
20:30
Stukafest
Amsterdam
Halve Finalistentournee

donderdag 21 februari

do 21
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Halve Finalistentournee

zaterdag 23 februari

za 23
20:30
Onder de Linden
Middenbeemster
Halve Finalistentournee

donderdag 28 februari

do 28
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Halve Finalistentournee

vrijdag 01 maart

vr 01
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Halve Finalistentournee

zaterdag 02 maart

za 02
21:00
Walhalla
Rotterdam
Halve Finalistentournee

vrijdag 08 maart

vr 08
20:30
De Mess
Naarden
Halve Finalistentournee

zaterdag 09 maart

za 09
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
Halve Finalistentournee

donderdag 14 maart

do 14
19:30
Vrijhof Cultuur
Enschede
Halve Finalistentournee

zaterdag 16 maart

za 16
20:30
Onder de Linden
Middenbeemster
Halve Finalistentournee

vrijdag 22 maart

vr 22
20:30
't Pand
Gorinchem
Halve Finalistentournee

zaterdag 23 maart

za 23
20:30
Theater Het Dorpshuis
Oostknollendam
Halve Finalistentournee

vrijdag 29 maart

vr 29
20:30
Theaterkerk
Wadway
Halve Finalistentournee

zaterdag 30 maart

za 30
20:30
Theaterkerk
Wadway
Halve Finalistentournee

maandag 01 april

ma 01
20:00
DeLaMar Theater
Amsterdam
AKF Hommage

vrijdag 05 april

vr 05
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Halve Finale

zaterdag 06 april

za 06
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Halve Finale

maandag 08 april

ma 08
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Finale AKF Sonneveldprijs

dinsdag 09 april

di 09
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Avond van de Kleinkunst

donderdag 11 april

do 11
19:30
Geheime locaties
Amsterdam
AKF Roulette

zondag 14 april

zo 14
17:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Annie M.G. Schmidtprijs
Besloten

PARTNERS