Open call AKF Lab

Open call AKF Lab

Het AKF en Theater Bellevue zijn op zoek naar steengoede ideeën. Naar concepten die niet eerder op een podium te zien zijn geweest.

Agenda AKF online!

Agenda AKF online!

Bekijk de tour schema’s van onze verschillende producties

dinsdag 16 oktober

di 16
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste Selectieronde

woensdag 17 oktober

wo 17
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste Selectieronde

vrijdag 19 oktober

vr 19
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste Selectieronde

zaterdag 20 oktober

za 20
20:00
Theater ´t Web
Bleiswijk
Finalistentournee
za 20
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste Selectieronde

woensdag 24 oktober

wo 24
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Finalistentournee

vrijdag 26 oktober

vr 26
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
Finalistentournee

zaterdag 27 oktober

za 27
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Finalistentournee

woensdag 31 oktober

wo 31
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Finalistentournee

donderdag 01 november

do 01
20:30
Concordia Kunst & Cultuur
Enschede
Finalistentournee

zaterdag 03 november

za 03
20:30
Isala Theater
Capelle a/d IJssel
Finalistentournee

dinsdag 06 november

di 06
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee

woensdag 07 november

wo 07
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee

donderdag 08 november

do 08
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee

vrijdag 09 november

vr 09
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee

zaterdag 10 november

za 10
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee

donderdag 15 november

do 15
20:30
Theater PePijn
Den-Haag
Finalistentournee
do 15
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Tweede Selectieronde

vrijdag 16 november

vr 16
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Finalistentournee
vr 16
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Tweede Selectieronde

zaterdag 17 november

za 17
20:30
Theater De Nieuwe Kolk
Assen
Finalistentournee
za 17
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Tweede Selectieronde

donderdag 22 november

do 22
20:15
De Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Finalistentournee

vrijdag 23 november

vr 23
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Finalistentournee

zaterdag 24 november

za 24
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Finalistentournee

vrijdag 30 november

vr 30
20:15
De Weijer
Boxmeer
Finalistentournee

woensdag 05 december

wo 05
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Kerstfeest in de Jordaan

donderdag 06 december

do 06
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Kerstfeest in de Jordaan
do 06
20:30
Theater De Stoep
Spijkenisse
Finalistentournee

vrijdag 07 december

vr 07
20:15
Theater De Poorterij
Zaltbommel
Kerstfeest in de Jordaan

zaterdag 08 december

za 08
20:15
Theater aan de Slinger
Houten
Finalistentournee
za 08
20:15
Shouwburg De Meerse
Hoofddorp
Kerstfeest in de Jordaan

dinsdag 11 december

di 11
20:00
Theater De Meenthe
Steenwijk
Kerstfeest in de Jordaan

woensdag 12 december

wo 12
20:15
Theater De Vest
Alkmaar
Kerstfeest in de Jordaan
wo 12
20:30
Lindenberg
Nijmegen
Finalistentournee

donderdag 13 december

do 13
20:00
CC Elckerlyc
Hilvarenbeek
Kerstfeest in de Jordaan
do 13
20:30
Theater Junushoff
Wageningen
Finalistentournee
do 13
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde Selectieronde

vrijdag 14 december

vr 14
20:15
Theater Spant!
Bussum
Finalistentournee
vr 14
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde Selectieronde
vr 14
20:30
Kunstcentrum Almere
Almere
Kerstfeest in de Jordaan

zaterdag 15 december

za 15
20:15
Stadsgehoorzaal
Kampen
Kerstfeest in de Jordaan
za 15
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde Selectieronde

dinsdag 18 december

di 18
20:15
De Meerpaal
Dronten
Kerstfeest in de Jordaan
di 18
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

woensdag 19 december

wo 19
20:15
Theater De Muze
Noordwijk (ZH)
Finalistentournee
wo 19
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kerstfeest in de Jordaan
wo 19
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

donderdag 20 december

do 20
20:30
Posttheater
Arnhem
Kerstfeest in de Jordaan
do 20
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

vrijdag 21 december

vr 21
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas
vr 21
20:15
Schouwburg De Kampanje
Den Helder
Kerstfeest in de Jordaan
vr 21
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

zaterdag 22 december

za 22
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas
za 22
20:15
Cool Kunst En Cultuur
Heerhugowaard
Kerstfeest in de Jordaan
za 22
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

zondag 23 december

zo 23
16:00
Zaantheater
Zaandam
Kerstfeest in de Jordaan

maandag 24 december

ma 24
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas
ma 24
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

dinsdag 25 december

di 25
15:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

woensdag 26 december

wo 26
15:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

donderdag 27 december

do 27
20:15
Agora Theater
Lelystad
Kerstfeest in de Jordaan
do 27
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

vrijdag 28 december

vr 28
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas
vr 28
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

zaterdag 29 december

za 29
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas
za 29
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
The Last Christmas

vrijdag 18 januari

vr 18
20:30
De Toegift @ Klif12
Den Hoorn, Texel
Halve Finalistentournee

zaterdag 19 januari

za 19
20:30
De Toegift @ Klif12
Den Hoorn, Texel
Halve Finalistentournee

vrijdag 25 januari

vr 25
20:30
Werftheater
Utrecht
Halve Finalistentournee

zaterdag 26 januari

za 26
20:30
Werftheater
Utrecht
Halve Finalistentournee

zaterdag 02 februari

za 02
19:00
Schattelijn (marathon)
Geertruidenberg
Halve Finalistentournee

woensdag 06 februari

wo 06
20:15
De Boerderij
Huizen
Halve Finalistentournee

vrijdag 08 februari

vr 08
20:15
Hof 88
Almelo
Halve Finalistentournee

zaterdag 09 februari

za 09
20:00
Cultureel Podium
Makkum
Halve Finalistentournee

zaterdag 16 februari

za 16
20:30
Theaterpand
Weesp
Halve Finalistentournee

donderdag 21 februari

do 21
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Halve Finalistentournee

zaterdag 23 februari

za 23
20:30
Onder de Linden
Middenbeemster
Halve Finalistentournee

donderdag 28 februari

do 28
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Halve Finalistentournee

vrijdag 01 maart

vr 01
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Halve Finalistentournee

zaterdag 02 maart

za 02
21:00
Walhalla
Rotterdam
Halve Finalistentournee

vrijdag 08 maart

vr 08
20:30
De Mess
Naarden
Halve Finalistentournee

zaterdag 09 maart

za 09
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
Halve Finalistentournee

donderdag 14 maart

do 14
19:30
Vrijhof Cultuur
Enschede
Halve Finalistentournee

zaterdag 16 maart

za 16
20:30
Onder de Linden
Middenbeemster
Halve Finalistentournee

vrijdag 22 maart

vr 22
20:30
't Pand
Gorinchem
Halve Finalistentournee

zaterdag 23 maart

za 23
20:30
Theater Het Dorpshuis
Oostknollendam
Halve Finalistentournee

vrijdag 29 maart

vr 29
20:30
Theaterkerk
Wadway
Halve Finalistentournee

zaterdag 30 maart

za 30
20:30
Theaterkerk
Wadway
Halve Finalistentournee

maandag 01 april

ma 01
20:00
DeLaMar Theater
Amsterdam
AKF Hommage

vrijdag 05 april

vr 05
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Halve Finale

zaterdag 06 april

za 06
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Halve Finale

maandag 08 april

ma 08
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Finale AKF Sonneveldprijs

dinsdag 09 april

di 09
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Avond van de Kleinkunst

donderdag 11 april

do 11
19:30
Geheime locaties
Amsterdam
AKF Roulette

zondag 14 april

zo 14
17:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Annie M.G. Schmidtprijs
Besloten

PARTNERS