SPEELLIJST 2017-2018

oktober

vr 20
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Finalistentournee 2017
za 21
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Finalistentournee 2017
wo 25
20:30
Posttheater
Arnhem
Finalistentournee 2017
do 26
20:30
Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Finalistentournee 2017
di 31
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste voorronde

november

wo 01
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste voorronde
do 02
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste voorronde
vr 03
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Finalistentournee 2017
vr 03
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste voorronde
za 04
20:15
De Weijer
Boxmeer
Finalistentournee 2017
za 04
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste voorronde
do 09
20:15
De Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Finalistentournee 2017
za 11
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Finalistentournee 2017
vr 17
20:15
Theater aan de Slinger
Houten
Finalistentournee 2017
vr 24
20:15
Theater Spant!
Bussum
Finalistentournee 2017
do 30
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Tweede voorronde

december

vr 01
20:30
Agora Theater
Druten
Finalistentournee 2017
vr 01
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Tweede voorronde
za 02
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Finalistentournee 2017
za 02
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Tweede voorronde
vr 08
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Finalistentournee 2017
za 09
20:00
Theater Orpheus
Apeldoorn
Finalistentournee 2017
vr 15
20:30
't Pand
Gorinchem
Finalistentournee 2017
vr 22
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
za 23
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
za 23
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
zo 24
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
zo 24
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
ma 25
15:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
di 26
15:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
wo 27
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
wo 27
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
wo 27
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
do 28
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
do 28
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
vr 29
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
vr 29
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
za 30
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
za 30
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar

januari

di 02
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
wo 03
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Jesus Christ Karaoke Bar
do 11
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde voorronde
vr 12
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde voorronde
za 13
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde voorronde
vr 26
20:30
Klif 12
Den Hoorn, Texel
Halve Finalistentournee
za 27
20:30
Klif 12
Den Hoorn, Texel
Halve Finalistentournee

februari

vr 02
20:30
Werftheater
Utrecht
Halve Finalistentournee
za 03
20:30
Werftheater
Utrecht
Halve Finalistentournee
vr 09
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Halve Finalistentournee
za 10
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Halve Finalistentournee
do 15
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Halve Finalistentournee
za 17
20:30
De Mess
Naarden
Halve Finalistentournee
wo 21
20:15
De Boerderij
Huizen
Halve Finalistentournee
wo 21
20:30
Stukafest
Amsterdam
Halve Finalistentournee
do 22
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Halve Finalistentournee
vr 23
20:00
De Tuin
Leusden
Halve Finalistentournee
za 24
20:30
CC Onder de Linden
Middenbeemster
Halve Finalistentournee

maart

do 01
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Halve Finalistentournee
vr 02
20:15
Hof 88
Almelo
Halve Finalistentournee
za 03
20:00
Cultuurpodium Makkum
Makkum
Halve Finalistentournee
vr 09
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Halve Finalistentournee
za 10
20:30
Onderdelinden
Middenbeemster
Halve Finalistentournee
wo 14
20:00
Vrijhof Cultuur
Enschede
Halve Finalistentournee
do 15
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Halve Finalistentournee
vr 16
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en St Joostland
Halve Finalistentournee
za 17
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
Halve Finalistentournee
wo 21
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Halve Finalistentournee
za 24
19:00
C.C. De Schattelijn (marathon)
Geertruidenberg
Halve Finalistentournee
ma 26
20:15
DeLaMar Theater
Amsterdam
AKF Hommage
wo 28
20:15
Parkvilla Theater
Alphen a/d Rijn
Halve Finalistentournee
do 29
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Halve Finalistentournee
vr 30
20:30
Theaterkerk Wadway
Wadway
Halve Finalistentournee
za 31
20:30
Theaterkerk Wadway
Wadway
Halve Finalistentournee

april

di 03
16:00
De Balie
Amsterdam
Openingsdebat
do 05
23:30
Theater Bellevue
Amsterdam
YouTube Nacht
vr 06
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Halve finale
za 07
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Halve finale
zo 08
16:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Uitreiking Annie M.G. Schmidtprijs
ma 09
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Finale AKF Sonneveldprijs
di 10
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Avond van de Kleinkunst
di 10
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Nieuwe Lied
do 12
19:30
Geheime locaties Leidseplein
Amsterdam
AKF Roulette
do 12
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Lonneke Dort
vr 13
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Lonneke Dort
za 14
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Nathalie Baartman
za 14
23:30
De Smoeshaan
Amsterdam
Eindfeest AKF Deluxe
di 17
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
BIES