AKF speellijst 2021-2022

vrijdag 28 januari

vr 28
20:30
't Pand - Job | Britt | Thom
Gorinchem
AKF Halvefinalistentournee

woensdag 02 februari

wo 02
20:00
TapasTheater - Job Römer
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee

donderdag 03 februari

do 03
20:00
TapasTheater - Job Römer
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee

vrijdag 04 februari

vr 04
20:00
TapasTheater - Collin Edson
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee

zaterdag 05 februari

za 05
20:00
Gasthuiskerk - Valentina | Job | Thom
Doesburg
AKF Halvefinalistentournee
za 05
20:00
TapasTheater - Collin Edson
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee

zondag 06 februari

zo 06
20:00
TapasTheater - Alexander Weeber
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee

woensdag 09 februari

wo 09
20:00
TapasTheater - Alexander Weeber
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee

donderdag 10 februari

do 10
20:00
TapasTheater - Thom Gerrits
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee

vrijdag 11 februari

vr 11
20:00
TapasTheater - Thom Gerrits
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee
vr 11
20:30
De Liefde - Alexander | Valentina | Collin
Haarlem
AKF Halvefinalisentournee

zaterdag 12 februari

za 12
20:00
Cultureel Podium - Alexander | Job | Collin
Makkum
AKF Halvefinalistentournee
za 12
20:00
TapasTheater - Britt van Tooren
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee

zondag 13 februari

zo 13
20:00
TapasTheater - Britt van Tooren
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee

woensdag 16 februari

wo 16
20:00
TapasTheater - Valentina Tóth
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee
wo 16
20:30
Vrijhof Cultuur - Job | Britt | Thom
Enschede
AKF Halvefinalistentournee

donderdag 17 februari

do 17
20:00
TapasTheater - Valentina Tóth
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee

vrijdag 18 februari

vr 18
20:00
Theater de Tuin - Job | Alexander | Collin
Leusden
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 19 februari

za 19
20:30
Onder de Linden - Collin | Britt | Job
Middenbeemster
AKF Halvefinalistentournee

vrijdag 25 februari

vr 25
20:00
Rosa Spier Huis - Britt - Thom - Valentina
Laren
AKF Halvefinalisentournee
Besloten

zaterdag 26 februari

za 26
20:30
Onder de Linden - Alexander | Thom | Valentina
Middenbeemster
AKF Halvefinalistentournee

vrijdag 04 maart

vr 04
20:00
Kleine Walhalla - Collin | Job | Britt
Rotterdam
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 05 maart

za 05
20:30
Het Dorpshuis - Collin | Alexander | Job
Oostknollendam
AKF Halvefinalistentournee

donderdag 10 maart

do 10
20:30
Oude Raadhuis - Valentina | Collin | Alexander
Hoofddorp
AKF Halvefinalistentournee

vrijdag 11 maart

vr 11
20:30
Theater PePijn - Thom | Britt | Collin
Den Haag
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 12 maart

za 12
20:30
Theater PePijn - Alexander | Valentina | Job
Den Haag
AKF Halvefinalistentournee

dinsdag 15 maart

di 15
20:30
Werftheater - Collin | Alexander | Britt
Utrecht
AKF Halvefinalistentournee

woensdag 16 maart

wo 16
20:30
Werftheater - Job | Valentina | Thom
Utrecht
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 19 maart

za 19
20:15
De Dillewijn - Britt | Valentina | Alexander
Ankeveen
AKF Halvefinalistentournee

zondag 20 maart

zo 20
15:00
Theater Mascini - Britt | Job | Alexander
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee
zo 20
20:30
Theater Mascini - Thom | Collin | Valentina
Amsterdam
AKF Halvefinalisentournee

maandag 21 maart

ma 21
20:00
DeLaMar Theater
Amsterdam
35 jaar AKF jubileum

woensdag 23 maart

wo 23
20:15
Hof 88 - Britt | Thom | Valentina
Almelo
AKF Halvefinalistentournee

donderdag 24 maart

do 24
20:15
Hof 88 - Thom | Collin | Alexander
Almelo
AKF Halvefinalistentournee

vrijdag 25 maart

vr 25
20:30
deMess - Thom | Britt | Valentina
Naarden
AKF Halvefinalistentournee

maandag 28 maart

ma 28
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Annie M.G. Schmidtprijs
Besloten

dinsdag 29 maart

di 29
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Overvloed - Patrick Nederkoorn

woensdag 30 maart

wo 30
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Overvloed - Patrick Nederkoorn

donderdag 31 maart

do 31
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Overvloed - Patrick Nederkoorn

vrijdag 01 april

vr 01
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Overvloed - Patrick Nederkoorn
vr 01
20:30
Theaterkerk - Collin | Job | Valentina
Wadway
AKF Halvefinalistentournee

zaterdag 02 april

za 02
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Overvloed - Patrick Nederkoorn
za 02
20:30
Theaterkerk - Thom | Britt | Alexander
Wadway
AKF Halvefinalistentournee

zondag 03 april

zo 03
20:15
Kleine Komedie - Collin | Job | Valentina
Amsterdam
AKF Halve finale

maandag 04 april

ma 04
20:15
Kleine Komedie - Thom | Britt | Alexander
Amsterdam
AKF Halve finale

dinsdag 05 april

di 05
20:15
Kleine Komedie
Amsterdam
AKF Finale

dinsdag 21 juni

di 21
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
AKF Spoken Word Festival

woensdag 22 juni

wo 22
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
AKF Spoken Word Festival

donderdag 23 juni

do 23
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
AKF Spoken Word Festival

vrijdag 24 juni

vr 24
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
AKF Spoken Word Festival

zaterdag 25 juni

za 25
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
AKF Spoken Word Festival

woensdag 27 juli

wo 27
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Avond van de Kleinkunst

Anderen bekeken ook