oktober

di 16
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste Selectieronde
wo 17
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste Selectieronde
vr 19
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste Selectieronde
za 20
20:00
Theater ´t Web
Bleiswijk
Finalistentournee
za 20
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste Selectieronde
wo 24
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Finalistentournee
vr 26
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
Finalistentournee
za 27
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Finalistentournee
wo 31
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Finalistentournee

november

do 01
20:30
Concordia Kunst & Cultuur
Enschede
Finalistentournee
za 03
20:30
Isala Theater
Capelle a/d IJssel
Finalistentournee
di 06
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee
wo 07
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee
do 08
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee
vr 09
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee
za 10
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee
do 15
20:30
Theater PePijn
Den-Haag
Finalistentournee
do 15
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Tweede Selectieronde
vr 16
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Finalistentournee
vr 16
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Tweede Selectieronde
za 17
20:30
Theater De Nieuwe Kolk
Assen
Finalistentournee
za 17
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Tweede Selectieronde
do 22
20:15
De Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Finalistentournee
vr 23
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Finalistentournee
za 24
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Finalistentournee
vr 30
20:15
De Weijer
Boxmeer
Finalistentournee

december

do 06
20:30
Theater De Stoep
Spijkenisse
Finalistentournee
za 08
20:15
Theater aan de Slinger
Houten
Finalistentournee
wo 12
20:30
Lindenberg
Nijmegen
Finalistentournee
do 13
20:30
Theater Junushoff
Wageningen
Finalistentournee
do 13
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde Selectieronde
vr 14
20:15
Theater Spant!
Bussum
Finalistentournee
vr 14
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde Selectieronde
za 15
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde Selectieronde
wo 19
20:15
Theater De Muze
Noordwijk (ZH)
Finalistentournee

januari

vr 18
20:30
De Toegift @ Klif12
Den Hoorn, Texel
Halve Finalistentournee
za 19
20:30
De Toegift @ Klif12
Den Hoorn, Texel
Halve Finalistentournee
vr 25
20:30
Werftheater
Utrecht
Halve Finalistentournee
za 26
20:30
Werftheater
Utrecht
Halve Finalistentournee

februari

za 02
19:00
Schattelijn (marathon)
Geertruidenberg
Halve Finalistentournee
wo 06
20:15
De Boerderij
Huizen
Halve Finalistentournee
vr 08
20:15
Hof 88
Almelo
Halve Finalistentournee
za 09
20:00
Cultureel Podium
Makkum
Halve Finalistentournee
za 16
20:30
Theaterpand
Weesp
Halve Finalistentournee
do 21
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Halve Finalistentournee
za 23
20:30
Onder de Linden
Middenbeemster
Halve Finalistentournee
do 28
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Halve Finalistentournee

maart

vr 01
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Halve Finalistentournee
za 02
21:00
Walhalla
Rotterdam
Halve Finalistentournee
vr 08
20:30
De Mess
Naarden
Halve Finalistentournee
za 09
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
Halve Finalistentournee
do 14
19:30
Vrijhof Cultuur
Enschede
Halve Finalistentournee
za 16
20:30
Onder de Linden
Middenbeemster
Halve Finalistentournee
vr 22
20:30
't Pand
Gorinchem
Halve Finalistentournee
za 23
20:30
Theater Het Dorpshuis
Oostknollendam
Halve Finalistentournee
vr 29
20:30
Theaterkerk
Wadway
Halve Finalistentournee
za 30
20:30
Theaterkerk
Wadway
Halve Finalistentournee

april

ma 01
20:00
DeLaMar Theater
Amsterdam
AKF Hommage
vr 05
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Halve Finale
za 06
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Halve Finale
ma 08
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Finale AKF Sonneveldprijs
di 09
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Avond van de Kleinkunst
do 11
19:30
Geheime locaties
Amsterdam
AKF Roulette
zo 14
17:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Annie M.G. Schmidtprijs
Besloten