Oud finalisten AKF Sonneveldprijs

1988-2016

2016
1. Stefano Keizers
2. De Fransse Eijkel
3. Merijn Krol
Publieksprijs: De Fransse Eijkel

2015
1. Tjeerd Gerritsen
2. Marjolein de Graaff
3. Elke Vierveijzer
Publieksprijs: Tjeerd Gerritsen

2014
1. Flip Noorman
2. Yvonne van den Eerenbeemt
3. Matroesjka (Lisa Loeb en Janneke Rinzema)
Publieksprijs: Matroesjka

2013
1: Yentl en de Boer (Yentl Schieman en Christine de Boer)
2: José Schuringa
3: Cortijn Tonkes
Publieksprijs: Yentl en de Boer

2012
1. Peter van Rooijen, muzikale begeleiding Wilko Sterke
2. Sijmen de Jong
3. Eva Crutzen, muzikale begeleiding Jerry Bloem
Publieksprijs: Eva Crutzen

2011
1: Louise Korthals
2: Poolvogel
3: Hermitage
Publieksprijs: Hermitage

2010
1: Jan van Maanen
2: Marjolijn van Kooten
3: Mattijs Verhallen
Publieksprijs: Jan van Maanen

2009
1: Yora Rienstra
2: Ygor (Filip Haeyaert)
3: Lankmoed (Peter van Ewijk, Jan Geubelmans)
Publieksprijs: Yora Rienstra

2008
1: Roemer van der Steeg
2: Margriet Bolding
3: Sophie van Hoytema, piano Eric van der Luijt
ente
Publieksprijs: Roemer van der Steeg

2007
1: Thijs Maas
2: Raoul Bakker
3: Nina de la Croix
Publieksprijs: Thijs Maas

2006
1: Jeroen Bouwhuis
2: Maarten Willemse
3: Coen Jutte
Publieksprijs: Jeroen Bouwhuis

2005
1: Geen Familie (Niels van der Laan en Jeroen Woe)
2: Speelman en Speelman (Daan en Joost Speelman, musici: Lenneke Dijkens, Wim van der Meulen)
3: Pieter Derks
Publieksprijs: Pieter Derks

2004
1: Wouter Deprez / Dames voor na vieren (Anne van Rijn en Hanneke Drenth)
2: Kaal (Sven Budding, muzikanten: Renate Jörg, Ivo Schouten, Jean Paul Goossens Jean Louis Goossens)
Publieksprijs: Dames voor na vieren

2003
1: Eva Schuurman
2: Arnoud Kaldeway
3: Robin Bleeker
Publieksprijs: Arnoud Kaldeway

2002
1: Gino Sancti (Frank van Erum en Han Coucke)
2: Harmsen (Marcel Harmsen)
3: Zuig (Victor Mentink, Erik Willems, Vincent Geers)
Publieksprijs: Gino Sancti

2001
1: Jelle de Bruijn
2: HMS
3: Luider & Van Donselaar
Publieksprijs: Jelle de Bruijn

2000
1: Droog Brood (Peter van de Witte en Bas Hoeflaak)
2 (gedeeld): De Doos (Dorine Wiersma en Barbara Tiggelaar) / Gabriela Lukassen
Publieksprijs: Droog Brood

1999
1: Klaas van der Eerden
2: Vreemd Apparaatje
3: Dave Luza
4: Ilse Terclavers
Publieksprijs: Klaas van der Eerden

1998
1: Rooyakkers, Kamps en Kamps
2: Koopmans en Gunning
3: Claudia de Breij
4: Richard Groenendijk

1997
Deelnemers:
– Johan Hoogeboom
– Dirk Vruggink
– Kees Meerman
– Wortel 25
De jury liet geen finale plaatsvinden, er vond daarom ook geen prijsuitreiking plaats

1996
1: Eric Koller
2: N’mbusi
3: Ernst

1995
1: De Vliegende Panters
2: Frank van Pamelen
3: Leonie van der Klein

1994
1: Maarten van Roozendaal
2: Niet Schieten!
3: Els Austmann

1993
1: Thomas Acda
2: Rick Lorenzo Dros

1992
1: Ajuinen & Look
2: Kees & ik
3: Corine van Opstal

1991
1: Basterd
2: Ron Boszhard
3: Marc Linssen

1990
1: Reinder van der Naalt
2: Belangrijk
3: De Gier

1989
1: Kiki Heessels
2: Daphne de Bruin
3: Erven de Wit

1988
1: Job Schuring
2: Idioten Blozen Niet
3: Mars Teunisz / Niet uit het Raam