zaterdag 25 augustus

za 25
12:00
Uitmarkt
Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival

zondag 26 augustus

zo 26
12:00
Uitmarkt
Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival

woensdag 03 oktober

wo 03
20:15
De Naald
Naaldwijk
Finalistentournee

vrijdag 05 oktober

vr 05
20:15
CC Elckerlyc
Hilvarenbeek
Finalistentournee

vrijdag 12 oktober

vr 12
20:30
Posttheater
Arnhem
Finalistentournee

zaterdag 13 oktober

za 13
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Finalistentournee

dinsdag 16 oktober

di 16
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste Selectieronde

woensdag 17 oktober

wo 17
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste Selectieronde

donderdag 18 oktober

do 18
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste Selectieronde

vrijdag 19 oktober

vr 19
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste Selectieronde

zaterdag 20 oktober

za 20
20:00
Theater ´t Web
Bleiswijk
Finalistentournee
za 20
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Eerste Selectieronde

woensdag 24 oktober

wo 24
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Finalistentournee

zaterdag 27 oktober

za 27
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Finalistentournee

woensdag 31 oktober

wo 31
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Finalistentournee

donderdag 01 november

do 01
20:30
Concordia Kunst & Cultuur
Enschede
Finalistentournee

zaterdag 03 november

za 03
20:30
Isala Theater
Capelle a/d IJssel
Finalistentournee

dinsdag 06 november

di 06
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee

woensdag 07 november

wo 07
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee

donderdag 08 november

do 08
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee

vrijdag 09 november

vr 09
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee

zaterdag 10 november

za 10
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Finalistentournee

donderdag 15 november

do 15
20:30
Theater PePijn
Den-Haag
Finalistentournee
do 15
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Tweede Selectieronde

vrijdag 16 november

vr 16
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Finalistentournee
vr 16
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Tweede Selectieronde

zaterdag 17 november

za 17
20:30
Theater De Nieuwe Kolk
Assen
Finalistentournee
za 17
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Tweede Selectieronde

donderdag 22 november

do 22
20:15
De Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Finalistentournee

vrijdag 23 november

vr 23
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Finalistentournee

zaterdag 24 november

za 24
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Finalistentournee

vrijdag 30 november

vr 30
20:15
De Weijer
Boxmeer
Finalistentournee

woensdag 05 december

wo 05
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Kerstfeest in de Jordaan

donderdag 06 december

do 06
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Kerstfeest in de Jordaan
do 06
20:30
Theater De Stoep
Spijkenisse
Finalistentournee

vrijdag 07 december

vr 07
20:15
Theater De Poorterij
Zaltbommel
Kerstfeest in de Jordaan

zaterdag 08 december

za 08
20:15
Theater aan de Slinger
Houten
Finalistentournee
za 08
20:15
Shouwburg De Meerse
Hoofddorp
Kerstfeest in de Jordaan

dinsdag 11 december

di 11
20:00
Theater De Meenthe
Steenwijk
Kerstfeest in de Jordaan

woensdag 12 december

wo 12
20:15
Theater De Vest
Alkmaar
Kerstfeest in de Jordaan
wo 12
20:30
Lindenberg
Nijmegen
Finalistentournee

donderdag 13 december

do 13
20:00
CC Elckerlyc
Hilvarenbeek
Kerstfeest in de Jordaan
do 13
20:30
Theater Junushoff
Wageningen
Finalistentournee
do 13
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde Selectieronde

vrijdag 14 december

vr 14
20:15
Theater Spant!
Bussum
Finalistentournee
vr 14
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde Selectieronde
vr 14
20:30
Kunstcentrum Almere
Almere
Kerstfeest in de Jordaan

zaterdag 15 december

za 15
20:15
Stadsgehoorzaal
Kampen
Kerstfeest in de Jordaan
za 15
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Derde Selectieronde

dinsdag 18 december

di 18
20:15
De Meerpaal
Dronten
Kerstfeest in de Jordaan

woensdag 19 december

wo 19
20:15
Theater De Muze
Noordwijk (ZH)
Finalistentournee
wo 19
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kerstfeest in de Jordaan

donderdag 20 december

do 20
20:30
Posttheater
Arnhem
Kerstfeest in de Jordaan

vrijdag 21 december

vr 21
20:15
Schouwburg De Kampanje
Den Helder
Kerstfeest in de Jordaan

zaterdag 22 december

za 22
20:15
Cool Kunst En Cultuur
Heerhugowaard
Kerstfeest in de Jordaan

zondag 23 december

zo 23
16:00
Zaantheater
Zaandam
Kerstfeest in de Jordaan

donderdag 27 december

do 27
20:15
Agora Theater
Lelystad
Kerstfeest in de Jordaan

vrijdag 18 januari

vr 18
20:30
De Toegift @ Klif12
Den Hoorn, Texel
Halve Finalistentournee

zaterdag 19 januari

za 19
20:30
De Toegift @ Klif12
Den Hoorn, Texel
Halve Finalistentournee

vrijdag 25 januari

vr 25
20:30
Werftheater
Utrecht
Halve Finalistentournee

zaterdag 26 januari

za 26
20:30
Werftheater
Utrecht
Halve Finalistentournee

zaterdag 02 februari

za 02
19:00
Schattelijn (marathon)
Geertruidenberg
Halve Finalistentournee

woensdag 06 februari

wo 06
20:15
De Boerderij
Huizen
Halve Finalistentournee

vrijdag 08 februari

vr 08
20:15
Hof 88
Almelo
Halve Finalistentournee

zaterdag 09 februari

za 09
20:00
Cultureel Podium
Makkum
Halve Finalistentournee

zaterdag 16 februari

za 16
20:30
Theaterpand
Weesp
Halve Finalistentournee

donderdag 21 februari

do 21
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Halve Finalistentournee

zaterdag 23 februari

za 23
20:30
Onder de Linden
Middenbeemster
Halve Finalistentournee

donderdag 28 februari

do 28
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Halve Finalistentournee

vrijdag 01 maart

vr 01
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Halve Finalistentournee

zaterdag 02 maart

za 02
21:00
Walhalla
Rotterdam
Halve Finalistentournee

vrijdag 08 maart

vr 08
20:30
De Mess
Naarden
Halve Finalistentournee

zaterdag 09 maart

za 09
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
Halve Finalistentournee

donderdag 14 maart

do 14
19:30
Vrijhof Cultuur
Enschede
Halve Finalistentournee

zaterdag 16 maart

za 16
20:30
Onder de Linden
Middenbeemster
Halve Finalistentournee

vrijdag 22 maart

vr 22
20:30
't Pand
Gorinchem
Halve Finalistentournee

zaterdag 23 maart

za 23
20:30
Theater Het Dorpshuis
Oostknollendam
Halve Finalistentournee

vrijdag 29 maart

vr 29
20:30
Theaterkerk
Wadway
Halve Finalistentournee

zaterdag 30 maart

za 30
20:30
Theaterkerk
Wadway
Halve Finalistentournee

maandag 01 april

ma 01
20:00
DeLaMar Theater
Amsterdam
AKF Hommage

vrijdag 05 april

vr 05
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Halve Finale

zaterdag 06 april

za 06
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Halve Finale

maandag 08 april

ma 08
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Finale AKF Sonneveldprijs

dinsdag 09 april

di 09
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Avond van de Kleinkunst

donderdag 11 april

do 11
19:30
Geheime locaties
Amsterdam
AKF Roulette

zondag 14 april

zo 14
17:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Annie M.G. Schmidtprijs
Besloten

PARTNERS